Blum AMBIA-LINE Narrow Frame - Nebraska Oak ZC7S450RH1-NO
AMBIA-LINE for LEGRABOX
Organisation at its best.
Perfect order - in any living area
One glance, easy access - simply more convenience
• Wooden spoon, spatulas and whisks are ready to be used immediately.
• The cross dividers can be adjusted according to the length of the utensils.
What's included?
1 x Narrow frame
Actual Depth 422mm
Actual Height 50mm
Actual Width 100mm
Brand BLUM
Design AMBIA-LINE
Drawer Depth 450mm
Finish Nebraska Oak
Guarantee Lifetime
Select Drawer Depth
Product Information
Shipping & Returns
Description
AMBIA-LINE for LEGRABOX
Organisation at its best.
What's included?
1 x Narrow frame
Actual Depth 422mm
Actual Height 50mm
Actual Width 100mm
Brand BLUM
Design AMBIA-LINE
Drawer Depth 450mm