ORGA-LINE Cutlery Insert - D550 x W200mm ZSI.550KI2N
ORGA-LINE for TANDEMBOX
So many practical advantages.
Flexible inner dividing.
• Cutlery stays perfectly organised in the high quality, hygienic stainless steel trays.
• Each segment is removable and dishwasher safe.
What's included?
1 x All ORGA-LINE components shown in the picture.
Product Specifications
Actual Depth 523mm
Actual Height 64mm
Actual Width 200mm
Brand BLUM
Design ORGA-LINE
Drawer Depth 550mm
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
ORGA-LINE for TANDEMBOX
So many practical advantages.
Flexible inner dividing.
What's included?
Product Specifications
Actual Depth 523mm
Actual Height 64mm
Actual Width 200mm
Brand BLUM
Design ORGA-LINE
Drawer Depth 550mm