ORGA-LINE Utensil Insert - D550 x W194mm ZSI.550FI2N
ORGA-LINE for TANDEMBOX
So many practical advantages.
Flexible inner dividing.
• Each segment is removable and dishwasher safe.
What's included?
1 x All ORGA-LINE components shown in the picture.
Ā
Product SpecificationsĀ
Actual Depth 523mm
Actual Height 64mm
Actual Width 194mm
Brand BLUM
Design ORGA-LINE
Drawer Depth 550mm
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
ORGA-LINE for TANDEMBOX
So many practical advantages.
Flexible inner dividing.
What's included?
Ā
Product SpecificationsĀ
Actual Depth 523mm
Actual Height 64mm
Actual Width 194mm
Brand BLUM
Design ORGA-LINE
Drawer Depth 550mm