Blum AMBIA-LINE Frame Insert Kit - Silk White ALF.110P.W
AMBIA-LINE for LEGRABOX
Organisation at its best.
Perfect order - in any living area
Space - Optimisation
• Instead of chaos, it is order and organisation that reign in the high fronted pull-outs.
• The cross dividers can be adjusted according to the items being stored.
• Everything has its place and whats more its easy to find.
What's included?
All AMBIA-LINE components shown within the picture; inserts and dividers.
Please note drawer and drawer matting not included.
Product Specifications
Actual Depth 373mm
Actual Height 110mm
Brand BLUM
Design AMBIA-LINE
Drawer Depth Min. 450mm
Matting Included No
Guarantee Lifetime
Select Ext. Cab Width
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
AMBIA-LINE for LEGRABOX
Organisation at its best.
Space - Optimisation
What's included?
Product Specifications
Actual Depth 373mm
Actual Height 110mm
Brand BLUM
Design AMBIA-LINE
Drawer Depth Min. 450mm